Момент сходження снігової лавини в Росії потрапив на відео - за секунди зникло все: відео

В мережі з’явилося відео, на яке потрапив момент сходження снігової лавини в Карачаєво-Черкесії (Російська Федерація), яка накрила натовп туристів з дітьми.

Об этом сообщает FLB


Про це повідомили в Telegram-канал Baza.


18 січня на гірськолижному курорті Домбай в Карачаєво-Черкесії зійшла снігова лавина. За попередніми даними, під снігом можуть знаходитися до 12 осіб, у тому числі діти.


Лавина зійшла на висоті 2 700 метрів на горі Мусса-Ачитара. Накрило два пункти прокату гірськолижного спорядження та кафе, зараз рятувальники шукають людей.


Момент сходження лавини на курорті зафіксували на відео. Як видно на відеокадрах, за лічені секунди видимість зникла абсолютно і все накрило сніговою пеленою.В управлінні МНС по КЧР РФ повідомили, що на висоті 2700 метрів стався схід снігової лавини на гірськолижну трасу: під лавину потрапили два вагончики пункту прокату гірськолижного спорядження, також пошкоджено кафе, (постраждалих в кафе немає).


Як повідомляв "Апостроф", раніше сильна лавина зійшла на гірськолижну базу "Гора окрема" в російському Норильську в момент, коли там перебували люди. Під снігом рятувальники знайшли тіла двох загиблих — жінки і дитини.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2021-01-18/moment-shojdeniya-snejnoy-lavinyi-v-rossii-popal-na-video---za-sekundyi-ischezlo-vse-video/220568”

Новости Украины

Вход

Меню пользователя

 

Киев вечерний