Шмигаль: Бюджет 2020 року буде повністю виконаний і уряд забезпечить фінансування всіх виплат для людей

Шмигаль: Можна багато говорити про схеми, "скручування" на словах, але цифри є абсолютно об’єктивними

Держбюджет України на 2021 рік виконають, упевнений прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це він сказав 25 листопада на засіданні Кабміну, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Министерство правды

"Скажу кілька слів про ситуацію із виконанням держбюджету. Станом на 24 листопада Державна податкова служба зібрала до бюджету 463 млрд грн, а запланований індикатив до кінця року був 458 млрд₴ Можна багато говорити про схеми, "скручування" на словах, але цифри є абсолютно об’єктивними і дуже показовими. Схеми ліквідуються і це демонструє цифри надходжень до бюджету. Станом на сьогодні план виконаний і перевиконаний... До кінця року бюджет буде повністю виконаний і уряд повною мірою забезпечить фінансування всіх виплат для людей", – заявив Шмигаль.

24 листопада "Економічна правда", посилаючись на двох високопоставлених чиновників Кабінету Міністрів, повідомила, що 20 листопада Державна казначейська служба України зупинила фінансування всіх незахищених видатків (захищеними вважають заробітні плати бюджетників, пенсії, соціальні виплати, погашення боргів). У матеріалі наголошують, що держбюджет не в змозі обслуговувати всі витрати, передбачені законом на 2020 рік. Зупинка фінансування означає відмову від виділення грошей на ремонти, реконструкцію, будівництво та інші напрямки.

Міністр фінансів Сергій Марченко не зміг прокоментувати журналістам зупинку фінансування витрат із держбюджету. У Держказначействі на запит також не відповіли.

Прибутки держбюджету на 2020 рік передбачили сумою 1,093 трлн грн, витрати – 1,18 трлн₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/shmigal-bjudzhet-2020-roku-bude-povnistju-vikonanij-i-urjad-zabezpechit-finansuvannja-vsih-viplat-dlja-ljudej-1528902.html”

Новости Украины

Вход

Меню пользователя

 

Киев вечерний