У Єревані проходить мітинг з вимогою відставки прем’єра

У суботу, 21 листопада, в центрі Єревану проходить опозиційний мітинг. Демонстранти вимагають відставки прем’єр-міністра Вірменії Ніколи Пашиняна.

Об этом сообщает DEDAL

На площі Свободи зібралися кілька сотень людей.

“Після відставки Нікола Пашиняна парламент повинен обрати прем’єр-міністра, сформувати тимчасовий уряд національної згоди, що вирішить три завдання”, – заявив член Верховного органу АРФ Дашнакцутюн Ішхан Сагателян.

За його словами, тимчасовий уряд повинен переглянути угоду про перемир’я в Нагірному Карабасі, зробити позачергові кроки по вирішенню всіх проблем, що виникли внаслідок війни і організувати вільні, справедливі, на рівних умовах парламентські вибори.

Раніше поліція припинила дії громадян, які намагалися організувати автопробіг на площі Республіки в Єревані. Крім того, правоохоронці напередодні затримували і відтісняли протестувальників з проїжджої частини. Деякі вулиці були заблоковані автомобілями.

Нагадаємо, Нікол Пашинян підписав спільну заяву з президентами Азербайджану і Росії про припинення війни в Карабаху. Після цього в Єревані почалися масові протести. Представник вірменської опозиційної партії “Дашнакцутюн” Ішхан Сагателян в ході мітингу на площі Свободи в центрі Єревану заявив про створення “Комітету національного порятунку”.Джерело статті: “http://povin.com.ua/314330-21-11.html”

Новости Украины

Вход

Меню пользователя

 

Киев вечерний