Клімкін підтримав Зеленського у намірі давати громадянство українцям, які хочуть повернутися з-за кордону

Клімкін підтримав Зеленського у намірі давати громадянство українцям, які хочуть повернутися з-за кордону Павло Клімкін. Фото: rbc.ua

"Вітаю Володимира Зеленського зі вступом на посаду і початком президентства! Приємно, що у своїй інавгураційній промові він згадав одну з моїх улюблених тем — питання подвійного громадянства для закордонних українців, які готові допомагати змінювати країну", — написав Павло Клімкін у Facebook. Об этом сообщает ecity.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, що під час інавгурації Зеленський закликав українців за кордоном повертатися.

"Нас 65 мільйонів. Тих, кого народила українська земля в Європі, Азії, Америці. Ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову сильну успішну Україну, я з радістю надам громадянство", — сказав він.

Раніше Павло Клімкін написав заяву про відставку з посади міністра закордонних справ. Тепер Зеленський має або підписати її, або залишити Клімкіна на посаді.

Водночас, поки ще чинний глава МЗС запевнив, що консультуватиме новообраного президента Володимира Зеленського з міжнародних питань, адже Україна вичерпала резерв міжнародної підтримки.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/klimkin_pidtrymav_zelenskogo_u_namiri_davaty_gromadyanstvo_ukraintsyam_yaki_hochut_povernutysya_zza_kordonu_291241.html”

Новости Украины

Вход

Меню пользователя

 

Киев вечерний