Після розмови із Зеленським Додон заявив про можливий розпуск парламенту Молдови

<span>Ігор Додон грозиться розпустити парламент </span> — Після розмови із Зеленським Додон заявив про можливий розпуск парламенту Молдови
Ігор Додон грозиться розпустити парламент
У червні президент Молдови може призначити дострокові вибори до парламенту Об этом сообщает aif.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Молдови Ігор Додон заявив, що в середині червня може підписати указ про розпуск парламенту і призначення дати дострокових виборів. Про це він сказав на зустрічі з керівниками дипломатичних місій у Кишиневі, передає point.md.


«Відносно політичної ситуації в країні висловив співчуття щодо тупикової ситуації, що створилася в найвищому законодавчому органі. Зазначив, що, якщо до середини червня не буде створено керівні органи парламенту, я буду змушений підписати указ про його розпуск і про призначення дати проведення дострокових парламентських виборів», — написав Додон на своїй сторінці в Facebook, коментуючи зустріч.


Він підкреслив, що «це поганий для Молдови сценарій, враховуючи ризики заморожування інвестиційних проектів в області інфраструктури, появи нових ризиків у бюджетній системі, перенесення створення уряду і проведення загальних місцевих виборів».


Зазначимо, що напередодні новообраний президент України Володимир Зеленський мав телефонну розмову з президентом Молдови Ігорем Додоном. Під час розмови сторони обговорили відносини між Молдовою та Україною в різних галузях, що становлять взаємний інтерес, а також домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч та обговорити актуальні питання.


12 травня команда Зеленського оприлюднила першу відеопетицію: про розпуск Ради.


Раніше спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що розпуск Верховної Ради можливий, тому що станом на сьогодні коаліції немає.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pislya-rozmovi-iz-zelenskim-dodon-zayaviv-pro-mozhliviy-rozpusk-parlamentu-moldovi--593903.html”

Новости Украины

Вход

Меню пользователя

 

Киев вечерний